شرایط و مقررات سایت

ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع‌آوری می‌کنیم و چرا ؟

هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی همچون دفعات بازدید شما از سایت، مدت زمان حضور شما در سایت، نسخه مرورگر، دستگاهی که با آن سایت را مشاهده می‌کنید، منطقه جغرافیایی شما و اطلاعات فنی دیگر که جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت به ما کمک خواهد کرد. این اطلاعات به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته نخواهد شد و فقط جهت بهبود سایت سایت ما استفاده خواهد شد.

ما چه استفاده ای از اطلاعات شما میکنیم؟

تمامی اطلاعاتی که شما در زمان ثبت نام در سایت تن یار اسپرت وارد می کنید فقط برای پردازش ، ارسال و پشتیبانی سفارش شما استفاده می شود.

وب‌سایت تن یار اسپرت طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد.

همچنین ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در سایت ما بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست برای حذف کاربری خود با ارسال درخواست به تیم پشتیبان این امکان برای آنها فراهم گردد.

شرایط مرجوع یا تعویض کالا

شرایط مرجوع و تعویض کالا به دو دسته تقسیم میشود:

دسته اول مرجوع یا تعویض سلیقه ای می باشد یه این معنی که خریدار به هر دلیلی مثل انتخاب سایز اشتباه یا پسند نکردن کالا و… قصد مرجوع یا تعویض کردن کالا را دارد که در این شرایط تا 7 روز بعد از زمان ثبت خرید فرصت دارد به اطلاع ما برساند و با هماهنگی با واحد پشتیبانی اقدام به ارسال کالا بکند در این شرایط بعد از تحویل گرفتن کالا توسط ما و بررسی سلامت کالا ، جعبه و تمام متعلقات ان (دقیقا باید مثل زمان تحویل به خریدار باشد) اقدام به برگرداندن مبلغ پرداخی یا تعویض با کالای دیگر می کنیم در این شرایط هزینه ارسال و برگشت کالا (در صورت ارسال رایگان کالا هزینه ارسال از مبلغ پرداختی به خریدار کسر میشود) به عهده شخص خریدار می باشد. 

دسته دوم مرجوعی بابت ایراد یا مشکل از کالا می باشد به این معنی که کالای ارسالی از طرف ما مشکل یا ایرادی داشته باشد که در این صورت خریدار همان روز  تحویل سفارش فرصت دارد نسبت به اعلام ایراد کالا و هماهنگی با ما تماس بگیرد و بعد بررسی و ارسال عکس ایرادات کالا و تایید ما کالا را برگرداند در این شرایط بعد دریافت کالا توسط ما و محرز شدن ایراد کالا از مبدا تمام مبلغ پرداختی به شخص خریدار برگردانده می شود در این شرایط تمام هزینه های ارسال و برگشت کالا به عهده ما می باشد.   

تغییرات در شرایط و مقررات سایت

باتوجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات در سایت این دسترسی‌ها تغییر بکند و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صفحه تمام آنها افزوده خواهند شد و استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش این قوانین است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام درباره موارد بالا می‌توانید آنها را به اطلاع ما برسانید تا پاسخ تمام پرسش‌های شما ارسال گردد.